Skontaktuj się ze specjalistą:
tel. 71 307 43 00
logo p

Zauszny aparat słuchowy miniBTE T

aparat-sluchowy-philips-minibte-t

Zauszny aparat słuchowy Philips HearLink miniBTE T

Philips Hearlink miniBTE T

 

Ten aparat słuchowy bez opcji ładowania jest napędzany przez technikę dźwięku SI dla jeszcze lepszego słyszenia. Jest przeznaczony dla nieznacznego po umiarkowanie znaczny ubytek słuchu. To w pełni funkcjonalny zauszny aparat słuchowy, wyposażony w cewkę telefoniczną i przycisk programowania.

Główne funkcje

Technika dźwięku SI

Technika dźwięku napędzana przez SI została wzbogacona o funkcję SoundProtect, która szybko wykrywa i tłumi szeroki zakres niechcianych dźwięków, w tym szum wiatru, hałasy przejściowe i odgłosy wywoływane przez dotykanie aparatu.

Redukcja hałasu

Funkcja Zarządzania hałasem tłumi szum otoczenia i pozwala cieszyć się wyraźną mową w głośnym środowisku.

Muzyka HiFi Speech Clarifies

Nowa technika SoundMap 2 Plus poprawia wyraźność i słyszalność dźwięków w głośnym otoczeniu. Ponadto dzięki funkcji Muzyki HiFi aparaty słuchowe Philips HearLink zapewniają dostęp nie tylko do mowy, ale również do różnych dźwięków muzyki. Muzyka HiFi wzmacnia brzmienie utworów.

Zarządzanie sprzężeniem

Być może doświadczyłeś sprzężenia, gdy byłeś na koncercie. Objawia się ono piskliwym gwizdem, który pojawia się, gdy mikrofon aparatów słuchowych za bardzo zbliży się do głośnika. Funkcja Zarządzania sprzężeniem zmniejsza ryzyko wystąpienia sprzężenia i zapewnia dobrą jakość dźwięku.

Komunikacja bez angażowania rąk

Dzięki funkcji komunikacji bez angażowania rąk możesz przesyłać strumieniowo dźwięki, w tym rozmowy telefoniczne, z iPhone'a, iPoda lub iPada bezpośrednio do swoich aparatów słuchowych Philips HearLink. Aby odebrać połączenie na swoim iPhonie lub iPadzie, wystarczy wcisnąć przycisk na aparacie. To rozwiązanie świetnie się sprawdza, gdy prowadzisz samochód lub Twoje ręce są zajęte innymi rzeczami.

Łączność

Użyj aplikacji Philips HearLink 2, aby łatwo i dyskretnie sterować swoimi aparatami słuchowymi Philips HearLink. Twój smartfon staje się pilotem zdalnego sterowania, za pomocą którego możesz zmieniać programy słuchowe, regulować głośność, wyciszać aparaty i aktywować opcje przesyłania strumieniowego. Możesz również użyć aplikacji, aby połączyć się ze swoim protetykiem słuchu i zdalnie dostroić ustawienia swoich aparatów.

Wybierz kolor, który Ci odpowiada

aparat-sluchowy-kolory-d-minirbte-t
aparat-sluchowy-philips-kolory-minibte-t-m

Bezpłatna konsultacja protetyczna

W naszej firmie pracują wykwalifikowani i doświadczeni protetycy słuchu, zajmujący się diagnozowaniem problemów ze słuchem u pacjentów w każdej grupie wiekowej. Dzięki czemu dobór aparatu słuchowego będzie w pełni profesjonalny oraz dostosowany do najwyższych standardów i potrzeb pacjenta.