Skontaktuj się ze specjalistą:
tel. 71 307 43 00
logo p

Aparaty słuchowe Philips HearLink

Ze słuchawką w uchu

Z opcją ładowania

Wewnątrzuszny aparat słuchowy wyposażony w ładowalny akumulator litowo-jonowy. Wystarczą 3 godziny ładowania dla całego dnia mocy. Ten aparat słuchowy oferuje różne słuchawki dla nieznacznego po znaczny ubytek słuchu.

Funkcjonalny

Dyskretny aparat słuchowy typu RITE wyposażony w cewkę telefoniczną i podwójny przycisk programowania. Ten model oferuje różne słuchawki dla nieznacznego po znaczny ubytek słuchu.

Stylowy

Niewielki i elegancki aparat słuchowy typu RITE, który dyskretnie mieści się za uchem. Ten model oferuje różne słuchawki dla nieznacznego po znaczny ubytek słuchu.

Zauszne

Wydajny z opcją ładowania

Ten aparat słuchowy z opcją ładowania jest napędzany przez technikę dźwięku SI dla jeszczego lepszego słyszenia. Jest przeznaczony dla nieznacznego po umiarkowanie znaczny ubytek słuchu. To w pełni funkcjonalny zauszny aparat słuchowy, wyposażony w cewkę telefoniczną i przycisk programowania.

Wydajny

Ten aparat słuchowy jest napędzany przez technikę dźwięku SI dla jeszczego lepszego słyszenia. Jest przeznaczony dla nieznacznego po umiarkowanie znaczny ubytek słuchu. To w pełni funkcjonalny zauszny aparat słuchowy, wyposażony w cewkę telefoniczną i przycisk programowania.

O dużej mocy

W pełni funkcjonalny zauszny aparat słuchowy o największej mocy wyposażony w cewkę telefoniczną i podwójny przycisk programowania. Ten wydajny i łatwy w obsłudze model jest stosowany u osób ze znacznym po głęboki ubytek słuchu.

O bardzo dużej mocy

Wytrzymały zauszny aparat słuchowy wyposażony w cewkę telefoniczną oraz pojednyczny lub podwójny przycisk zmiany głośności i programów. Ten model jest dopasowywany z wkładką uszną i jest przeznaczony dla osób z ubytkiem słuchu znacznym do głębokiego.

O największej mocy

Zauszny aparat słuchowy HearLink o największej mocy. Ten model oferuje wyjątkową moc oraz pełną funkcjonalność i jest przeznaczony dla osób z ubytkiem słuchu znacznym do głębokiego.

Wewnątrzuszne

Bardzo mały

Najmniejszy aparat słuchowy Philips HearLink umieszczany głęboko w kanale słuchowym i praktycznie niewidoczny. Ten model przeznaczony jest dla osób z nieznacznym po umiarkowanie znaczny ubytek słuchu.

Dyskretny

Ten wewnątrzuszny aparat słuchowy przeznaczony jest dla nieznacznego po umiarkowanie znaczny ubytek słuchu. Umieszcza się go w całości w kanale słuchowym i jest prawie niewidoczny z zewnątrz.

Modułowy

Ten wewnątrzuszny aparat słuchowy oferuje wiele opcji personalizacji,.. Ten model przeznaczony jest dla osób z nieznacznym po znaczny ubytek słuchu. Umieszcza się go w kanale słuchowym, co czyni go bardzo dyskretnym rozwiązaniem.

Wszechstronny

Ten model aparatu słuchowego przeznaczony jest dla osób z ubytkiem słuchu od nieznacznego po znaczny. Nosi się go w przewodzie słuchowym, wypełnia część małżowiny usznej. Większy rozmiar aparatu zapewnia dostęp do pełnego zakresu funkcji, takich jak kontrola głośności lub mikrofony kierunkowe zapewniające wsparcie w hałasie.

Elastyczny

Ten model aparatu słuchowego przeznaczony jest dla osób z ubytkiem słuchu od nieznacznego po znaczny. Nosi się go w przewodzie słuchowym, wypełnia większość małżowiny usznej. Większy rozmiar aparatu zapewnia dostęp do pełnego zakresu funkcji, takich jak kontrola głośności lub mikrofony kierunkowe zapewniające wsparcie w hałasie.